Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Шановні колеги!

   Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем працівників освіти!
   Ми працюємо в життєво важливій для держави сфері - професійної підготовки державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та висококваліфікованих менеджерів, здатних відповідати за майбутнє України.
   Нам є чим пишатися: за час існування інститут увійшов до числа кращих у мережі споріднених закладів освіти НАДУ при Президентові України та за підсумками останніх чотирьох років посідає перше місце серед вищих навчальних закладів гуманітарного профілю Одещини. В цьому, насамперед, велика ваша заслуга - наших викладачів та науковців.
   Шановні колеги, прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнений, що ви й надалі докладатимете зусиль для підготовки ефективних управлінців, здатних забезпечити результативність модернізаційних реформ в Україні, ініційованих Президентом України В.Ф. Януковичем.
   Щиросердно бажаю всім міцного здоров'я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів, невичерпної наснаги та поваги ваших вихованців.З повагою
Директор ОРІДУ НАДУ
при Президентові України
М.М. Іжа