Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
4 жовтня 2011 року представники Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України взяли участь у профорієнтаційних заходах, організованих спільно з районним центром зайнятості за участю випускників шкіл м. Балта Одеської області
    4 жовтня 2011 року представники Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) к.е.н., доцент кафедри економічної та фінансової політики Козинський С.М., завідувач сектору організаційної та виховної роботи управління персоналу Гричулевич Т.О. та провідний фахівець центру дистанційного навчання управління інформаційно-телекомунікаційних технологій Тиховський О.С. взяли участь у профорієнтаційних заходах, організованих спільно з районним центром зайнятості за участю випускників шкіл м. Балта Одеської області
    У ході зустрічей з випускниками шкіл, було проведено презентацію інституту та продемонстровано відеоролик про факультет менеджменту.
   Випускників шкіл найбільш зацікавила можливість проходження практики на провідних підприємствах та в організаціях Одеського регіону, стажування в іноземних закладах освіти, а також перспективи подальшого працевлаштування.
    Учасникам заходів були надані роздаткові рекламні матеріали про інститут, інформаційні буклети та презентаційні компакт-диски.
    В рамках візиту були проведені зустрічі з представниками Балтської райдержадміністрації, Балтської райради та Балтського районного центру зайнятості та обговорені перспективи співпраці з питань професійного навчання в інституті службовців району.Фотогалерея додається.