Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   12 жовтня 2011 року Одеський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України (ОРІДУ) у режимі відеоконференцзв'язку взяв участь у науково-методологічному семінарі на тему: "Сучасна мовна підготовка у сфері державного управління: потреби і можливості", організатором якого виступила Національна академія державного управління при Президентові України (Національна академія).
   У роботі заходу з боку ОРІДУ НАДУ при Президентові України участь взяли: А.Г. Ахламов, перший заступник директора,
С.Г. Давтян,заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації - начальник Центру підвищення кваліфікації кадрів,керівники структурних підрозділів, викладачі Інституту, аспіранти та докторанти. З доповідями виступили Сазикіна Т.П, к.філол.н., доцент, завідувач кафедри української та іноземних мов ОРІДУ НАДУ при Президентові України, та Стойкова Г.Г., завідувач відділу документообігу та контролю, доцент кафедри української та іноземних мов ОРІДУ НАДУ при Президентові України.
   Під час науково-методологічного семінару "Сучасна мовна підготовка у сфері державного управління: потреби і можливості" учасники ознайомилися з досвідом мовної підготовки слухачів у Національній академії та її регіональних інститутах і надали практичні рекомендації щодо подальшої активізації вивчення української та іноземних мов державними службовцями та посадовими особами місцевого самоврядування.Фотогалерея додається.