Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   13 жовтня 2011 року напередодні святкування Дня українського козацтва відбулася зустріч студентів факультету менеджменту з полковником українського козацтва, отаманом Чорноморського Гайдамацького З'єднання Сергієм Борисовичем Гуцалюком
   День українського козацтва святкують 14 жовтня у світлий день Покрови Богородиці, яка українцями завжди вважалася заступницею і покровителькою.
   З нагоди Дня українського козацтва 13 жовтня 2011 року у приміщенні читальної зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася зустріч студентів факультету менеджменту з полковником українського козацтва, отаманом Чорноморського Гайдамацького З'єднання Сергієм Борисовичем Гуцалюком.
   Під час зустрічі шановний гість нагадав присутнім про славетні часи зародження українського козацтва, закцентувавши увагу на розвитку козацтва на Одещині. Також він розповів про діяльність Чорноморського Гайдамацького З'єднання (ЧГЗ), основною метою якого є об'єднання зусиль українських патріотів в Одесі задля культурницької та історичної пропаганди української ідеї на Півдні України; наслідування дбайливого ставлення козацтва до навколишнього середовища; охорони громадського порядку; підготовки національно свідомої молоді.
   Особливу зацікавленість присутніх викликала співпраця ЧГЗ з представниками громадських організацій і державних установ Одеси та Одеської області.
   Наприкінці зустрічі отаман Чорноморського Гайдамацького З'єднання подарував бібліотеці інституту книжки з історії українського козацтва.
   На зустрічі також були присутні декан факультету менеджменту Воронов О.І., начальник управління персоналом Левицький А.О. та завідувач сектору організаційно-виховної роботи управління персоналом Гричулевич Т.О.
   Організатори зустрічі закликали студентів пам'ятати славетну історію українських земель, адже Козаччина завжди була однією з найяскравіших сторінок української історії, гордістю нашого народу, на прикладах якої виховувалося почуття національної самоповаги багатьох поколінь українців.Фотогалерея додається.