Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   14 жовтня 2011 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом відвідали Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні д-р Ганс-Юрґен Гаймзьот, Почесний консул ФРН в Одесі Олександр Кіфак та офіційний представник Німецької служби академічних обмінів (DAAD) д-р Аннет Гайтнер.
   Під час зустрічі з першим заступником директора інституту А.Г. Ахламовим та заступником директора з короткотермінового підвищення кваліфікації - начальником Центру підвищення кваліфікації кадрів С.Г.Давтяном д-р Гаймзьот отримав інформацію про основні напрямки роботи навчального закладу, факультети та спеціальності, міжнародне співробітництво. В свою чергу пан Посол подякував за запрошення до інституту та підкреслив важливість співпраці між німецькими та українськими навчальними закладами.
   Після зустрічі д-р Гаймзьот ознайомився з матеріально-технічною базою ОРІДУ, оглянув спеціалізовані аудиторії, актову залу, відвідав центр дистанційного навчання.
   Також в рамках візиту Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні виступив перед представниками професорсько-викладацького складу, аспірантами, слухачами факультету державного управління з лекцією на тему "Добре врядування: досвід Німеччини". В своєму виступі пан Посол розповів про основні принципи, на яких побудовано управління в його країні, участь громадян в управлінні державою, систему підготовки державних службовців. Після лекції д-р Гаймзьот відповів на численні запитання аудиторії.Фотогалерея додається.