Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
    19 жовтня 2011 року на базі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) було проведено лекцію "Інституції Європейського Союзу" в рамках навчального курсу "Кордони Європи" для слухачів та студентів партнерських університетів Місії Європейського союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM). Навчальний курс проводиться в рамках реалізації Меморандуму про співробітництво між Місією EUBAM та п'ятьма вищими навчальними закладами, що був підписаний 23 травня 2011 року. Проводила лекцію доцент кафедри регіональної політики та публічного адміністрування ОРІДУ Н.М. Колісніченко.
    Відкрив захід директор ОРІДУ М.М. Іжа, який привітав учасників навчального курсу та наголосив на важливості та результативності співробітництва інституту з Місією ЄС. Після цього доцент Н.М. Колісніченко розповіла про Європейський Союз, Європейську Раду, Європарламент, Єврокомісію, судові органи та інші європейські установи.
    В рамках зазначеного курсу, що триватиме до 11 квітня 2012 року, студенти отримають інформацію про історію створення та основні засади Європейського Союзу, шенгенську систему, звід митних правил ЄС, європейський досвід боротьби з організованою злочинністю та корупцією, концепцію інтегрованого управління кордонами і т.п. Також учасники зможуть взяти участь в серії групових дискусій та презентацій на теми, пов'язані з Європейським Союзом, відвідати прикордонний пункт пропуску Кучурган. З лекціями виступатимуть експерти EUBAM та найкращі професори партнерських університетів; викладання проводитиметься виключно англійською мовою. По завершенні курсу студенти складатимуть фінальний іспит та за результатами отримають міжнародні сертифікати.


Фотогалерея додається.