Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
    20 жовтня 2011 року понад 55 слухачів та студентів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відвідали Одеський академічний російський драматичний театр. Захід було організовано за ініціативою сектору організаційної та виховної роботи управління персоналом спільно із Радою студентського самоврядування інституту.
    До уваги глядачів був представлений спектакль "Вій" за мотивами однойменної повісті Миколи Васильовича Гоголя у інтерпретації режисера-постановника Георгія Ковтуна.
    Сюжет спектаклю таємничий та містичний. Специфічна постановка, з масштабними костюмованими сценами, танцями, піснями, дуже складними и видовищними трюками і спецефектами, зробила із твору класика своєрідний театральний мюзикл.
    З перших же хвилин спектаклю присутніх одразу захопила прониклива гра акторів. Страшні містичні сцени змінювались веселими та життєрадісними епізодами з побуту козаків. А неочікуваний фінал здивував навіть тих, хто добре знав повість М.В. Гоголя. Постановка викликала багато різноманітних вражень та думок, але нікого не залишила байдужим.
    Слухачі та студенти інституту подякували організаторам та висловили побажання і надалі приймати участь у подібних заходах, що стають традиційним елементом культурно-естетичного виховання в інституті.


Фотогалерея додається.