Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
25 жовтня 2011 року для студентів інституту була проведена відкрита лекція, присвячена тижню Організації Об'єднаних Націй
    24 жовтня святкується День Організації Об'єднаних Націй. Саме в цей день у 1948 році, після того, як більшість держав-засновників ратифікували договір про створення всесвітнього органу, була офіційно створена Організація Об'єднаних Націй. У 1971 році Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію, в якій рекомендувала державам-членам відзначати цей день як державне свято.
    25 жовтня 2011 року з нагоди Дня Організації Об'єднаних Націй в аудиторії 407 інституту відбулася зустріч студентів факультету менеджменту з завідувачем кафедри європейської інтеграції кандидатом історичних наук Валентиною Михайлівною Кривцовою.
    Під час проведення презентації Кривцова В.М. розповіла присутнім про історію створення Організації Об'єднаних Націй, цілі, принципи діяльності та структуру. Доповідач зауважила, що традиційно в цей день у всьому світі проводяться зустрічі, дискусії та виставки, присвячені цілям ООН та її досягненням.
    Завідувач кафедри наголосила, що святкування Дня Організації Об'єднаних Націй є ствердженням нашої віри в сподівання людства, адже ООН - це універсальна міжнародна організація, створена з метою підтримки миру, міжнародної безпеки та розвитку співробітництва між державами.
    На зустрічі також були присутні декан факультету менеджменту Воронов О.І. та завідувач сектору організаційно-виховної роботи управління персоналом Гричулевич Т.О.
    Організатори зустрічі закцентували увагу студентів на тому, що Організація Об'єднаних Націй покликана покласти край насильству і укоренити терпимість, сприяти розвитку і забезпечити рівність, захистити права людини і зменшити масштаби бідності. Саме тому в будь-якому куточку світу, в серці і свідомості кожного громадянина вона є живим втіленням надії та високих сподівань людства.


Фотогалерея додається.