Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
26 жовтня 2011 року представники Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України взяли участь у профорієнтаційному заході "Ярмарка кар'єри" організованому районним центром зайнятості за участю випускників шкіл Любашівського району Одеської області.

    26 жовтня 2011 року представники Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) к.е.н., доцент кафедри менеджменту організацій Майданюк С.І. та завідувач сектору організаційної та виховної роботи управління персоналом Гричулевич Т.О. взяли участь у профорієнтаційному заході "Ярмарка кар'єри", який був організований районним центром зайнятості для випускників шкіл Любашівського району Одеської області. Захід відбувся за участю представників навчальних закладів Одеської та Миколаївської областей.
    У ході зустрічі для випускників шкіл було проведено презентацію інституту та роздано профорієнтаційні матеріали для вступу на факультет менеджменту.
    Учнів зацікавила можливість стажування в іноземних закладах освіти та проходження практики на провідних підприємствах та організаціях Одеської області, а також перспектива подальшого працевлаштування.
    Учасникам заходів були надані рекламні матеріали про інститут, інформаційні буклети та презентаційні компакт-диски.
    У "Ярмарці кар'єри" взяли участь представники Любашівської райдержадміністрації та Любашівської райради з якими були обговорені перспективи співпраці з питань професійного навчання в інституті службовців району.

Фотогалерея додається.