Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


    27-28 жовтня 2011 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом перебувала делегація Малопольської агенції регіонального розвитку (МАРР, м. Краків, Польща). До складу делегації входили заступники директора Департаменту Підтримки Підприємництва Малгожата Малек та Анна Косеровска та спеціаліст з питань підтримки підприємництва Костянтин Дудник.
    27 жовтня представники МАРР зустрілися з першим заступником голови Одеської обласної ради М.А. Тиндюком та керівництвом Головного управління зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції Одеської обласної державної адміністрації. В ході зустрічей було презентовано діяльність МАРР щодо підтримки підприємництва та залучення інвестицій, обговорено можливість обміну досвідом у зазначеній сфері та співпраці на регіональному рівні в рамках міжнародних програм, що фінансуються Європейським Союзом.
    Також 27 жовтня члени делегації зустрілися з директором ОРІДУ М.М. Іжею. Під час зустрічі гостей інституту було проінформовано про основні напрямки діяльності навчального закладу, факультети та спеціальності, наукову діяльність та підготовку науково-педагогічних кадрів. Зі свого боку голова польської делегації Малгожата Малек відзначила корисність та результативність зустрічей, що були проведені в Одеській обласній раді та Головному управлінні зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції Одеської ОДА та подякувала керівництву ОРІДУ за сприяння в організації цих зустрічей. Сторони обговорили можливості розвитку співпраці між ОРІДУ та МАРР, зокрема проведення на базі інституту навчальних заходів в рамках програм підтримки підприємництва, що реалізуються польською агенцією та спільної участі у міжнародних проектах.
    28 жовтня члени Польської делегації взяли участь в роботі підсумкової науково-практичної конференції за міжнародною участю "Сучасна регіональна політика: освіта, наука, практика". На пленарному засіданні конференції пані Малгожата Малек презентувала доповідь на тему "Модель агенції регіонального розвитку на прикладі МАРР".
    Візит польської делегації став продовженням співпраці між МАРР та інститутом, першим практичним кроком якої була участь групи слухачів та студентів ОРІДУ на чолі з професором кафедри державного управління та місцевого самоврядування Л.Л. Приходченко в навчальній програмі "Шлях до Європейського Союзу", що пройшла в м. Краків в травні цього року.