Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

    27-30 жовтня 2011 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом перебувала делегація Північно-Західного Інституту Російської академії народного господарства та державної служби при Президентові Російської Федерації (ПЗІ). До складу делегації входили заступник директора ПЗІ з наукової роботи Андрій Анатолійович Васецький та радник при апараті директора ПЗІ Анатолій Іванович Уткін.
    27 жовтня представники російського навчального закладу зустрілись з директором ОРІДУ М.М. Іжею, першим заступником директора А.Г. Ахламовим, заступником директора з наукової роботи С.А. Поповим. Під час зустрічі представників ПЗІ було проінформовано про основні напрямки діяльності, структуру навчального закладу. Зі свого боку А.А. Васецький подякував за запрошення відвідати Одеський регіональний інститут державного управління та передав найщиріші привітання від директора Північно-Західного Інституту В.О. Шамахова. Також шановні гості повідомили про сучасні тенденції розвитку системи підготовки державних службовців в Російської Федерації, реорганізацію структури Російської академії народного господарства та державної служби при Президентові Російської Федерації, в результаті якої до складу академії увійшло 82 вищих навчальних заклади.
    Після зустрічі з керівництвом представники ПЗІ мали можливість ознайомитись з матеріально-технічною базою ОРІДУ: оглянули навчальні аудиторії, актову залу, відвідали центр дистанційного навчання, кафедру філософських та соціально-політичних наук.
    28 жовтня члени російської делегації взяли участь в роботі підсумкової науково-практичної конференції за міжнародною участю "Сучасна регіональна політика: освіта, наука, практика". На пленарному засіданні конференції професор Васецький виступив з доповіддю на тему "Педагогічний потенціал навчальних ситуаційних центрів в системі професійного розвитку державних і муніципальних службовців". Також професор Васецький взяв участь в роботі секції "Механізми реалізації функцій державного управління в умовах обмежених бюджетних ресурсів".
    В рамках візиту гості інституту мали можливість ознайомитись із історико-культурною спадщиною Одеси, відвідати Одеський Національний Академічний театр Опери та Балету.
    Під час візиту було підписано Угоду про міжнародне співробітництво між ОРІДУ та ПЗІ, окреслено шляхи щодо подальшої професійної співпраці як між двома навчальними закладами в цілому, так і окремими підрозділами та кафедрами інститутів.Фотогалерея додається.