Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту

   31 жовтня 2011 року представники Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) заступник начальника управління - начальник відділу прийому, розподілу слухачів та зв'язків з випускниками управління персоналом Єфанов А.М. та старший викладач кафедри менеджменту організацій Діуца І.В. взяли участь у профорієнтаційному заході, який був організований Великомихайлівським районним центром зайнятості. У заході взяли участь майже 300 учнів шкіл с.м.т. Велика Михайлівка Одеської області.
   У ході зустрічі було проведено презентацію інституту, продемонстровано відеоролик факультету менеджменту та роздано рекламні матеріали про інститут, інформаційні буклети та презентаційні компакт-диски.
   Учнів зацікавила можливість продовження навчання на факультеті державного управління за держзамовленням з перспективою обов'язкового подальшого працевлаштування в органах публічної влади, а також можливість брати участь у спортивних заходах та заходах Центру культури інституту.
   У ході візиту представниками інститут було також проведено робочу зустріч з керівником апарату та начальником відділу організаційно-кадрової роботи апарату Великомихайлівської райдержадміністрації Одеської обл., на якій обговорені перспективи співпраці з питань професійного навчання в інституті службовців району.

Фотогалерея додається.