Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   31 жовтня 2011 року представники Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) заступник начальника управління - начальник відділу прийому, розподілу слухачів та зв'язків з випускниками управління персоналом Єфанов А.М. та старший викладач кафедри менеджменту організацій Діуца І.В. взяли участь у профорієнтаційному заході, який був організований Великомихайлівським районним центром зайнятості. У заході взяли участь майже 300 учнів шкіл с.м.т. Велика Михайлівка Одеської області.
   У ході зустрічі було проведено презентацію інституту, продемонстровано відеоролик факультету менеджменту та роздано рекламні матеріали про інститут, інформаційні буклети та презентаційні компакт-диски.
   Учнів зацікавила можливість продовження навчання на факультеті державного управління за держзамовленням з перспективою обов'язкового подальшого працевлаштування в органах публічної влади, а також можливість брати участь у спортивних заходах та заходах Центру культури інституту.
   У ході візиту представниками інститут було також проведено робочу зустріч з керівником апарату та начальником відділу організаційно-кадрової роботи апарату Великомихайлівської райдержадміністрації Одеської обл., на якій обговорені перспективи співпраці з питань професійного навчання в інституті службовців району.

Фотогалерея додається.