Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   В рамках співпраці Національної академії державного управління при Президентові України та її регіональних інститутів з Вищою школою державного управління, поліції та права м. Гюстров (Німеччина), слухачка ІІ курсу факультету державного управління ОРІДУ НАДУ при Президентові України Корнієнко Тетяна в період з 8 по 30 жовтня 2011 року разом зі слухачами ЛРІДУ НАДУ при Президентові України брала участь у міжнародній програмі на базі німецького учбового закладу.
   Відповідно до програми Тетяна Корнієнко протягом двох тижнів відвідувала лекції і практичні заняття у складі групи слухачів першого року навчання факультету державного управління Вищої школи, ознайомилася з системою підготовки управлінців в Німеччині, а також взяла участь у навчальних візитах в органи місцевого самоврядування (міського та районного рівнів) федеральної землі Мекленбург - Передня Померанія: управління соціальної допомоги і шкільної освіти, управління містобудування та ін.
   Крім того для стажерів з України було організовано екскурсії в районну музичну школу, міський театр, добровільний підрозділ пожежної служби та музеї м. Гюстров.
   Представниця інституту мала можливість взяти участь у заходах, що проводились у німецькому навчальному закладі з нагоди нового навчального року, зустрілася з керівниками органів місцевого самоврядування м. Гюстров, ознайомилась з роботою Вищої школи, її бібліотекою, іншими підрозділами. Також українських учасників було запрошено на загальні збори слухачів і викладачів, де виступив директор Вищої школи державного управління, поліції та права м. Гюстров професор Віганд-Хоффмайстер.
   Керівництво німецького навчального закладу дуже тепло зустріло українських слухачів, забезпечило всі умови для виконання програми, відзначило їхню сумлінну і активну роботу міжнародними сертифікатами. Директор німецького навчального закладу висловив подяку керівництву ОРІДУ НАДУ при Президентові України за участь слухачів інституту в цій програмі третій рік поспіль.
   Завдяки ініціативності та згуртованості у вільний час слухачі змогли відвідати деякі міста Німеччини (Берлін, Потсдам, Гамбург, Любек, Бютсов та ін.), здійснили подорож до Данії (м. Копенгаген).
   Участь в міжнародній програмі дозволила стажерам з України отримати масу незабутніх позитивних вражень, неоціненний досвід спілкування з німецькими колегами та підвищити свій професійний рівень.

Фотогалерея додається.