Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   2 листопада 2011 року делегація із 7 представників Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) взяла участь у навчальному візиті на прикордонний пункт пропуску "Кучурган", що розташований на молдавсько-українському кордоні. Захід було організовано в рамках навчального курсу "Кордони Європи" для слухачів та студентів партнерських університетів Місії Європейського союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM). Навчальний курс проводиться в рамках реалізації Меморандуму про співробітництво між Місією EUBAM та п'ятьма вищими навчальними закладами, що був підписаний 23 травня 2011 року. Від ОРІДУ участь у навчальному візиті взяли: провідний спеціаліст відділу міжнародних зв'язків Н.А. Небога, стажер із Німеччини Вєра Іліч, а також 5 слухачів І курсу факультету державного управління.
   На прикордонному пункті пропуску "Кучурган" учасники візиту були ознайомлені з роботою прикордонників та обладнанням, що використовується для протидії контрабанді, отримали можливість особисто випробувати знаряддя для пошуку речей, заборонених для перевезення через кордон.
   Наступним пунктом програми заходу була презентація "Польовий офіс Кучурган", що була проведена на базі готелю "Чорне море" в м. Роздільне. З доповіддю виступив Голова Польового офісу Кучурган п. Міка Курі, який розповів про сферу діяльності Польового офісу, його розміщення, структуру та про свої обов'язки як експерта Місії ЄС.
   Після презентації експерт відповів на численні запитання студентів та слухачів вищих навчальних закладів Одеси щодо проблем, з якими стикаються співробітники Польового офісу в ході роботи, механізмів протидії корупції та контрабанді, критеріїв відбору експертів та співробітників EUBAM.

Фотогалерея додається.