Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

    "У лабораторії професора Шварценгольда" - таку назву мала тематична вечірка з нагоди святкування Хелоуіну, яке відбулось в приміщенні їдальні навчального корпусу нашого інституту. Важливо відмітити, що проведення цього заходу стало доброю традицією факультету менеджменту, адже він проводиться втретє.
    Свято було підготовлено та організовано культурно-просвітницькою комісією Ради студентського самоврядування за підтримки студії "8 поверх" під керівництвом Бекетової О.А..
    Цього року всі заходи з підготовки та проведення були виконані на найвищому рівні - художня постановка свята, декорації, організація завершення свята, музична підтримка. Дискотека була супроводжена треками вже відомих в Одесі DJ Jerry та DJ Feelmark - студентами нашого факультету.
   В святкуванні взяли участь студенти та викладачі: були присутні декан факультету Воронов О.І., старший викладач кафедри інформаційних технології та систем управління Полесіна О.Г., старший викладач кафедри управління проектами Кривогуз Г.І..
    Також однією із особливостей свята стало запрошення студентів Військової академії ОНПУ та Одеського національного морського університет,які приймали активну участь у заході. Цього року вперше воно було проведено на міжвузівському рівні.
    На учасників цього заходу чекали різноманітні конкурси, ігри, дискотека і, звісно, чудовий настрій!
    Ніхто не залишився осторонь цієї події, адже гарний настрій та дружня атмосфера захопила всіх у містичні глибини Хелоуіну.

Фотогалерея додається.