Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

    1 листопада 2011 року на факультеті менеджменту за ініціативою завідуючої кафедри Управління проектами Безверхнюк Т.М. було проведено "День проектного менеджменту". В заході прийняли участь перший та другий курс спеціальності "Управління проектами", - було утворено дві змішані команди з слухачів для проведення гри "Крокодил".
    Темою гри був проектний менеджмент. Слухачі отримали картки із завданнями і намагались продемонструвати свої комунікативні здібності відтворюючи без слів зміст карток. Гра пройшла у веселій та дружній атмосфері. Перемогла, звісно ж, дружба.
   Ціллю даного заходу було згуртувати колектив студентів, покращити взаємодію між академічними групами, а також перевірити знання даної теми. Сміливо можна заявити про те, що всі цілі було досягнуто, а присутні отримали масу яскравих вражень від участі.
    Варто відмітити, що присутні на заході декан факультету Воронов О.І., заст. декана Пєклун К.В., зав. Кафедри УП Безверхнюк Т.М. і викладач кафедри УП - Кривогуз Г.І. також приймали активну участь у грі.
    За підсумками заходу було визначено найкращих гравців: Коваль І. від першої команди та Савчук від другої.

Фотогалерея додається.