Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

    10 листопада 2011 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись святкові заходи з нагоди 12-ої річниці утворення факультету менеджменту.
    Тепла атмосфера, хороший настрій та урочистість панували цього дня в актовій залі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Відкрив свято виконуючий обв'язки директора інституту Ахламов Анатолій Геннадійович. Він передав привітання та найкращі побажання присутнім директора інституту Миколи Михайловича Іжі, підвів підсумки 12-річного існування факультету, підкреслив значній потенціал, перспективи розвитку та побажав подальшого процвітання. Він вручив викладачам, слухачам та студентам денної форми навчання факультету Почесні грамоти інституту та грамоти Ради ректорів Одеського регіону за успіхи у навчанні та участь у громадському житті інституту.
    Святковий концерт розпочали представники наших майбутніх абітурієнтів - зразковий духовий оркестр загальноосвітньої середньої школи №77 під керівництвом Щвеца М.В. Наших майбутніх абітурієнтів, також, презентувала учениця 1 курсу Економічного ліцею Холостова Анна. Вона віртуозно виконала іспанський танок "Тарантела".
    Вперше в історії факультету була проведена церемонія нагородження за вищі професійні і громадські досягнення на факультеті менеджменту Одеського регіонального інституту державного управління "Людина року". Церемонія е проектом студентського самоврядування факультету. Розпочав церемонію декан факультету менеджменту Воронов Олександр Ігоревич. Дипломи викладачам були вручені завідувачем кафедри філософських та соціально-політичних наук, почесним доктором наук Національної академії державного управління, заслуженим працівником народної освіти України, першим директором інституту, професором Олексієм Петровичем Якубовським. Номінантами 2011 року стали: професор кафедри управління проектами В.П.Капітанов в номінації "За збереження кращих традицій викладання", доцент кафедри менеджменту організацій С.І.Майданюк в номінації "За розвиток студентської науки",доцент кафедри інформаційних технологій та систем управління О.А.Бекетова в номінації "За креативність в вихованні студентів", Т.Г.Кемарська в номінації "За ініціативу в кураторській роботі", І.С.Коваль в номінації "За розвиток студентського самоврядування факультету менеджменту" К.Пшенічна в номінації "Самий активний староста навчально-академічної слухацької групи", О.Козаченко в номінації "Самий активний староста навчально-академічної студентської групи", О.Катюха в номінації "Самий розумний студент", О.Мовчан в номінації "Самий яскравий слухач".
    В процесі церемонії з привітаннями виступили випускники факультету: Андронова А.В. - заступник начальника Головного управління - начальник управління європейської інтеграції, зовнішньоекономічної діяльності та транскордонного співробітництва Одеської обласної державної адміністрації, Семеніхін О.М. - виконуючий обв'язки директора державного підприємства "Насінницьке господарство "Дачне", Морозюк А.О. - директор товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансово-промислова кампанія "Спецбуд", м.Одеса, В.І.Шандрик - директор філіалу "Укрдержбудекспертиза" в Одеській області, Н.В.Затолокіна - менеджер з зовнішньоекономічної діяльності компанії "Енергомир".
    Яскравим моментом стала демонстрація творчості слухачів та студентів в вигляді відеороликів з презентаціями спеціальностей факультету, нового герба факультету та арт - творчості - "Театру тіней" - повномасштабної театральної постанови в стилі "театру пластики" (режисер Є.Степанішін, помічник А.Соломенчук - слухачі факультету менеджменту).
    Звучали пісні у виконанні слухачів та студентів факультету Яцун О., Євтодія О., Непомнющей В., вальс Шопена в виконанні Графовой І. Присутніх приємно вразила хореографічна група "Штаб-квартира" слухачів факультету менеджменту, яку очолює Лепьохіна К. з композицією "Джаз-фанк".
    Неофіційне продовження свята відбулось у нічному клубі "Форсаж", де представники факультету менеджменту також організували святкову програму.
    У святкових заходах взяли участь: керівництво інституту, викладачі та працівники, випускники, слухачі та студенти факультету менеджменту, слухачі факультету державного управління, майбутні абітурієнти, їх батьки та друзі. Приємно усвідомлювати, що у нашому інституті є справжні лідери, таланти, що процес навчання поєднується із творчістю, що День факультету об'єднав всіх хто причетний до життя факультету менеджменту. Хочеться висловити щиру подяку всім, хто допомагав організувати це яскраве свято.

Фотогалерея додається.