Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
18 листопада 2011 року представники інституту взяли участь у профорієнтаційному заході, організованому районним центром зайнятості за участю випускників шкіл Іванівського району Одеської області.

    18 листопада 2011 року представники Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) заступник начальника управління - начальник відділу прийому, розподілу слухачів та зв'язків з випускниками управління персоналом А.М Єфанов., аспірантка кафедри інформаційних технологій та систем управління Н.І. Костенюк, а також студенти факультету менеджменту Оксана Яцун, Вікторія Непомнюща Олексій Євтодій та Аліса Освіцинська взяли участь у профорієнтаційному заході, який був організований Іванівським районним центром зайнятості. У заході взяли участь представники семи навчальних закладів Одеської та Черкаської областей та майже 200 випускників шкіл Іванівського Одеської області.
    У ході зустрічі А.М. Єфанов провів презентацію інституту, було роздано рекламні матеріали про інститут, інформаційні буклети та презентаційні компакт-диски. Також до учасників заходу звернулися голова Ради студентського самоврядування факультету менеджменту Аліса Освіцинська та голова культурно-просвітницької комісії Вікторія Непомнюща. Вони ознайомили майбутніх абітурієнтів з позанавчальною діяльністю інституту: цікавими заходами міжнародного, культурного, наукового, спортивного та інших спрямувань, можливостями реалізації свого творчого потенціалу тощо. Зазначені питання найбільш зацікавили учасників заходу. Зі сцени також пролунали вокальні номери, підготовлені та виконані артистами Центру культури слухачів та студентів інституту.
    У ході візиту представниками інституту було проведено робочі зустрічі з керівництвом Іванівської райдержадміністрації (заступник голови М.П. Чабан та керівник апарату В.В. Решетнюк) та Іванівської райради (керуюча справами виконавчого апарату В.О.Савіцька), у ході яких були обговорені перспективи співпраці з питань професійного навчання та підвищення кваліфікації в інституті службовців району.

Фотогалерея додається.