Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

    17 листопада 2011 року, в День студента, понад 80 слухачів та студентів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відвідали Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного.
    Захід було організовано за ініціативою сектору організаційної та виховної роботи управління персоналом спільно із Радами студентського та слухацького самоврядування інституту.
    До уваги глядачів була представлена прем'єра мюзиклу "В джазі тільки дівчата" за мотивами оповідання Роберта Торена й Майкла Логана режисера постановника Дмитра Бєлова.
    Дія відбувається в США наприкінці двадцятих років під час "сухого закону". Двоє друзів-музикантів перебувають у тяжкому фінансовому становищі, шукаючи роботу, уникають розправи мафіозі та приєднуються до жіночого джаз-ансамблю, з яким гуртом від'їжджають до Флориди. Після низки погонь, курйозів, феєричних виступів кожен із них знайшов те, що шукав - кохання!
    Сюжет спектаклю яскравий та комедійний. Специфічна постановка, з масштабними костюмованими сценами, танцями, піснями, видовищними спецефектами, викликала багато добрих емоцій незабутніх вражень, незалишивши нікого байдужим.
    Слухачі та студенти інституту подякували організаторам та висловили побажання і надалі брати участь у подібних заходах, які вже стали традиційним елементом культурно-естетичного виховання в інституті.

Фотогалерея додається.