Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

    28 грудня 2011 року викладачі кафедри філософських та соціально-політичних наук ОРІДУ з метою ознайомлення з діяльністю та вивчення управлінського досвіду відвідали підрозділи Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
    Під час перебування в Південному регіональному управлінні відбулася зустріч із начальником Південного регіонального управління генерал-лейтенантом Мишаковським В.Ю.; викладачі відвідали Музей регіонального управління Держприкордонслужби, відділ прикордонної служби "Одеса" на морському вокзалі, ознайомилися із діяльністю Одеського загону морської охорони (берегова база, центр управління службою, катера і кораблі морської охорони).
   Зустріч з прикордонниками дала змогу глибше зрозуміти специфіку формування та діяльності Держприкордонслужби України. Викладачів кафедри приємно вразив високий рівень застосування інформаційних технологій та комп'ютерної техніки в управлінні, професіоналізм персоналу, чіткість та організованість службовців, увага до їх побуту з боку керівництва тощо. Безумовно, знайомство з досвідом управління охороною кордонів країни позитивно відобразиться на якості підготовки кадрів держслужбовців, є добрим прикладом зв'язку навчального процесу з практикою державного управління.

Фотогалерея додається.