Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

    Закінчила роботу Школа педагогічної майстерності. "Сучасні методики викладання та використання їх у навчальному процесі", заняття в якій тривали з 3 листопада 2011 року по 13 січня 2012 року. Основною метою Школи було використання найсучасніших методих викладання та реагування на актуальні проблеми та недоліки в процесі педагогічної діяльності.
   Одинадцять викладачів ОРІДУ НАДУ при Президентові України прослухали повний курс та успішно захистили випускні роботи у вигляді презентацій. Особа увага приділялась використання методики case-study у викладацькій діяльності. За основу обиралися теми лекційних та практичних занять, які викладаються зазначеними викладачами для слухачів та студентів Інституту.
   Випускники продемонстрували високий рівень професіоналізму та володіння сучасними освітніми технологіями, творчо підійшли до створення індивідуальних проектів. Серед найкращих робіт, представлених до захисту треба відмітити роботи молодих викладачів Чорненького М.І. на тему "Творення імен по батькові. Звертання" для слухачів денної форми навчання спеціальності "Державне управління", Рудої І.В. "Інвестиційний портфель" з використанням Рower Point та елементів case-study для слухачів спеціальності "Управління проектами", Львової Є.О. case-study на тему "Правове підпорядкування публічної адміністрації основним правам и свободам людини і громадянина" з дисципліни "Право, Конституція, врядування" для слухачів спеціальності "Публічне адміністрування" тощо.
   Вручення сертифікатів про закінчення Школи відбудеться за участю директора Інституту найближчим часом.
   Наступні набір слухачів до Школи педагогічної майстерності буде здійснено у новому навчальному році.

Фотогалерея додається.