Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

    17 січня 2012 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом відвідали представники Альянс Франсез в м. Одеса: директор Альянс Франсез Сільвен Бано та директор курсів французької мови Поліна Білоус.
    Під час зустрічі з директором ОРІДУ М.М. Іжею пан Бано отримав інформацію про основні напрямки діяльності навчального закладу, факультети та спеціальності, міжнародне співробітництво. Зокрема директор інституту розповів про історію співпраці закладу з Посольством Франції в Україні і Альянс Франсез в м. Одеса, а також відзначив важливість та результативність професійних зв'язків з французькими навчальними закладами, що займаються підготовкою державних службовців. В свою чергу Сільвен Бано подякував за запрошення до інституту та гостинний прийом і висловив сподівання на продовження взаємовигідної співпраці в культурній та освітній сферах.
    Також в ході візиту представники Альянс Франсез в м. Одеса ознайомились з матеріально-технічною базою ОРІДУ, оглянули музей інституту, актову залу, спеціалізовані аудиторії, відвідали центр дистанційного навчання, кафедри філософських та соціально-політичних наук та економічної та фінансової політики.

Фотогалерея додається.