Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
20 січня 2012 року в інституті відбулися зустрічі керівників регіональних органів влади Півдня України з випускниками денної форми навчання спеціальностей галузі знань "Державне управління" щодо їх працевлаштування

   20 січня 2012 року в інституті відбулися зустрічі керівників та відповідальних осіб регіональних органів влади Півдня України з випускниками денної форми навчання спеціальностей галузі знань "Державне управління" щодо їх працевлаштування.
   У заходах взяли участь:
    - Хлицов Петро Володимирович - заступник голови - керівник апарату Одеської облдержадміністрації;
   - Бурлаченко Тетяна Володимирівна - начальник відділу кадрової роботи та нагород апарату Одеської облдержадміністрації;
   - Козік Анатолій Антонович - начальник управління державної служби Головдержслужби України в Одеській області;
   - Пермінова Олена Леонідівна - заступник начальника управління кадрової роботи та з питань державної служби Управління справами Ради міністрів Автономної Республіки Крим;
   - Герасимюк Костянтин Харитонович - начальник відділу кадрової роботи апарату Вінницької облдержадміністрації;
   - Кондратюк Михайло Віталійович - начальник відділу кадрової роботи апарату Миколаївської облдержадміністрації;
   - Саламаха Марина Миколаївна - начальник відділу кадрової роботи апарату Херсонської облдержадміністрації.
   З боку інституту у зустрічах взяли участь директор інституту Микола Михайлович Іжа, заступники директора інституту та декан факультету державного управління.
   На початку заходу учасники виступили на брифінгу за участю засобів масової інформації Одеського регіону, організованому прес-центром інституту.
   У ході зустрічей відповідальні особи органів влади регіонів Півдня України ознайомили випускників інституту 2012 року з пропозиціями стосовно їх подальшого працевлаштування, надали відповіді на запитання, а також провели індивідуальні співбесіди зі слухачами.
   Співпраця з органами державної влади та органами місцевого самоврядування регіонів Півдня України була і залишається одним з головних напрямів в роботі інституту і дозволяє спільними зусиллями в цілому успішно вирішувати питання фахової підготовки державно-управлінських кадрів Півдня України.
   Органами влади Автономної Республіки Крим, Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей та м. Севастополь спільно з інститутом була проведена значна робота щодо забезпечення працевлаштування слухачів, завдяки чому протягом останніх п'яти років 100% випускників денної форми навчання спеціальностей галузі знань "Державне управління" були працевлаштовані в органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

Фотогалерея додається.