Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


Шановні друзі!


   Прийміть щирі вітання з нагоди Дня студента! Адже студентство, мабуть, є найбільш прогресивним прошарком суспільства, і День студента - це лише нагода не забувати про свято, що об'єднує всі покоління студентів, як теперішніх так і колишніх.

   Так сталося, що саме 25 січня, в День Cвятої Тетяни, яка вважається покровителькою студентів, російська імператриця Єлизавета Петрівна підписала указ "Про заснування Московського університету" і цей день став офіційним університетським днем.
   Згодом, Микола І видав указ, в якому розпорядився святкувати не день відкриття університету, а підписання акту про його заснування. Так волею монарха з'явилося студентське свято - Тетянин день та День студента.

   Усім відомо, що майбутнє належить молодим, сповненим життєвої енергії людям.
   Звертаюсь до слухачів і студентів, а також випускників інституту: Країні вже сьогодні потрібні Ваші знання, Ваш реальний внесок у справу державотворення, велику справу побудови демократичної процвітаючої України.
   Переконаний, що сплине незначний час і Ваш досвід та професіоналізм визначатимуть долю всієї держави.
   Бажаю нинішньому і наступним студентським поколінням бути на рівні високих вимог сучасного життя. Нехай збудуться всі Ваші мрії та назавжди збережеться у Ваших серцях романтика студентських літ.


Директор         М.М. Іжа