Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   27 січня слухачі факультету державного управління Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України від імені колективу інституту поклали квіти до меморіалу одеситам, загиблим у 1941-45 роках у Голокості, що розташований у Прохоровському сквері.
   1 листопада 2005 року Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй ухвалила резолюцію, в якій постановила, що день 27 січня - це Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Саме в цей день у 1945 році радянська армія звільнила в'язнів концтабору Освенцим, де за різними даними було вбито майже 2,5 мільйона людей.
   Голокост - масове знищення нацистами єврейського населення Європи. Близько 60 відсотків єврейського населення Європи піддалися систематичним переслідуванням і знищенню в Німеччині і на захоплених нею територіях в 1933-1945 роках. Всього у фашистських таборах смерті було знищено шість мільйонів євреїв і мільйони людей інших національностей. Дізнавшись про це світ здригнувся.
   Голокост є однією з найбільш похмурих сторінок в історії Європи і назавжди залишиться в пам'яті людства. Цього дня є привід віддати належне жертвам і активізувати кампанію проти расової ненависті, на ґрунті якої виник Голокост, - говориться в заяві. - Одна з основних цілей цієї кампанії - роз'яснити суть Голокосту молодому поколінню.
   Слід зазначити, що майбутні покоління повинні знати про минуле, щоб вберегти себе від подібної долі в майбутньому.

Фотогалерея додається.