Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   25 січня 2012 року з нагоди Дня студента відбулась урочиста зустріч першого заступника директора інституту, професора, доктора економічних наук Ахламова А.Г. з представниками студентського (слухацького) самоврядування факультету менеджменту. В заході приймали участь декан факультету менеджменту Воронов О.І.; завідувач кафедри управління проектами, професор, доктор наук з державного управління Безверхнюк Т.М.; заступник декана факультету менеджменту Пєклун К.В.; провідні фахівці деканату факультету менеджменту Антонченко Л.І. і Торопова О.О.; представники студентського (слухацького) самоврядування факультету менеджменту. Зустріч проходила в форматі круглого столу.
   Перший заступник директора Ахламов А.Г. привітав учасників зустрічі від керівництва інституту з Днём студента, побажав студентам нових творчих досягнень та запросив активно займатися науковою роботою та передати це привітання всім студентам інституту.
   Декан факультету Воронов О.І. вручив Подяки слухачам і студентам, які приймають активну участь у громадському житті інституту, факультету. Представників самоврядування привітала, також, завідувач кафедри управління проектами Безверхнюк Т.М.. Вона розповила про випускові кафедри, про вибір професійної діяльності.
   Голова Ради студентського самоврядування факультету менеджменту Освіцінська А. презентувала підсумки роботи слухачів та студентів за перший період 2011-2012 навчального року та оголосила про подальші плани. На зустрічі пролунали пісні під гітару в виконання Непомнющей В. і Євтодія О. Голова PR - комісії Оконь Ю. презентував 13 випуск газети студентського самоврядування факультету менеджменту "Академія".
   В ході зустрічі відбулось відверте, неформальне спілкування представників студентського (слухацького) самоврядування факультету з керівництвом інституту, факультету, кафедри управління проектами, працівниками деканату, де розглядались наступні питання: Які головні напрямки роботи для студентського самоврядування визначає керівництво інституту в 2012 році? Що можна зробити для покращання професійної орієнтації студентів? Яким чином можна організувати співпрацю інституту і органів державної влади з крапки зору працевлаштування випускників бакалавріату факультету менеджменту? Які е реальні проекти, де можуть приймати участь слухачі і студенти факультету менеджменту? Чи е можливість, з метою організації роботи студентського телебачення, спланувати графік зустрічей представників PR- комісії самоврядування з начальниками відділі та служб інституту? Чи е можливість випускникам факультету менеджменту залишатись в інституті, поступати в аспірантуру?
   Зустріч була дуже цікавою та корисною для всіх учасників.

Фотогалерея додається.