Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   29 січня український народ вшановує подвиг юнаків, які загинули, захищаючи свою державу. Цього дня у 1918 році триста військових курсантів, студентів, гімназистів загинули, намагаючись зупинити під Києвом більшовицьку армію Михайла Муравйова. Їхня відвага та самопожертва стали справжнім прикладом для наступних поколінь борців за незалежність.
   Ці події - важливий урок для сучасних українців. Це і урок мужності, але й урок того, якими уважними ми маємо бути в своїх рішеннях, коли йдеться про життя молодих людей.
   Слухачі та студенти Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на відзначення 94-ої річниці подвигу Героїв Крут від імені колективу інституту поклали квіти до меморіальної дошки пам'яті видатних письменників, борців за незалежну Україну І.Л. Липи та Ю.І. Липи, що розташована на вулиці Пастера, 52.
   В читальній залі інституту з 9 січня відкрилась тематична книжкова виставка, для ознайомлення з матеріалами якої запрошуються всі бажаючі.
   Пам'ятаймо ж про звитягу та безстрашність усіх тих, хто впродовж століть віддавав своє життя за незалежність України, за наше з вами майбутнє.

Фотогалерея додається.