Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

    10-12 лютого Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України взяв участь у щорічній виставці "Освіта і розвиток" у приміщенні виставкового комплексу Одеського морвокзалу. У роботі виставки також взяли участь провідні ВНЗ Одеського регіону.
   10 лютого виставку урочисто відкрили керівництво Одеської міськради, ректори ВНЗ м. Одеси та перший заступник директора інституту Анатолій Геннадійович Ахламов.
   Інститутом було оформлено власну виставкову експозицію, до участі у виставці розроблені роздаткові матеріали (буклети, флаєри, презентаційні компакт-диски, газети слухацького та студентського самоврядування, фотоматеріали, тощо), які надавалися всім бажаючим.
   На стендах інституту були представлені матеріали щодо діяльності закладу, спеціальностей, а також умов прийому, в т.ч на спеціальність "Публічне адміністрування" з навчанням в Національній академії (м. Київ).
   Усім бажаючим було продемонстровано відеоролики та слайди про заклад. Співробітники приймальної комісії, слухачі та студенти інституту надали гостям консультації щодо умов прийому та специфіки навчання.
   За підсумками інститут нагороджено дипломом учасника міжнародної виставки.Фотогалерея додається.