Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   10 лютого 2012 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом відвідала представник Німецької служби академічних обмінів (DAAD) Аннет Гайтнер. В рамках візиту пані Гайтнер зустрілася з директором ОРІДУ М.М. Іжею. Під час зустрічі було відзначено динамічний розвиток та результативність професійного співробітництва ОРІДУ з німецькими партнерами, підкреслено важливість співпраці інституту з DAAD та фінансової підтримки з боку Німецької служби для представників ОРІДУ, які беруть участь в міжнародних програмах. Також сторони обговорили можливість проведення на базі навчального закладу семінарів, літніх шкіл, інших комунікативних заходів, що організуються Німецькою службою академічних обмінів. Наприкінці зустрічі представниці DAAD була презентована Енциклопедія державного управління - фундаментальне наукове видання у 8 томах, яке є результатом праці великого колективу українських вчених, ключова роль у підготовці якого належить провідним науковцям і науково-педагогічним працівникам Національної академії державного управління при Президентові України та Дніпропетровського, Львівського, Одеського та Харківського регіональних інститутів державного управління.
   В рамках візиту п. Гайтнер взяла участь у семінарі "Міжнародні проекти і програми як складова підготовки державних службовців", що був підготовлений та проведений відділом міжнародних зв'язків інституту. Пані Гайтнер виступила з презентацією можливостей участі у програмах стажування та навчання в Німеччині для представників ВНЗ України. Також в рамках заходу виступили слухачі, аспіранти та співробітники інституту, які розповіли про свій досвід участі у міжнародних науково-комунікативних заходах. Робочою мовою семінару була англійська, і всі презентації та дискусії велись виключно англійською мовою. Також участь у семінарі взяли представники професорсько-викладацького складу, аспіранти та слухачі, які володіють англійською мовою.
   Відкрив захід директор ОРІДУ М.М. Іжа, який привітав учасників семінару, наголосив на важливості проведення заходів такого роду та побажав всім учасникам плідної роботи. З боку ОРІДУ з презентаціями виступили: провідний спеціаліст відділу міжнародних зв'язків Н. Небога, аспірант ІІ року навчання А. Штефанюк, а також слухачі факультету державного управління Т.Корнієнко, Ю. Усарова, Т.Шабля та слухачка факультету менеджменту спеціальності "Управління проектами" К. Лепехіна.
   На завершення семінару начальник відділу міжнародних зв'язків А.П. Маєв подякував учасникам за цікаві та корисні презентації та пообіцяв сприяти подальшому проведенню заходів, щодо поширення міжнародного досвіду участі у навчальних візитах, програмах навчання та стажування за кордоном. Зі свого боку пані Гайтнер відзначила високий рівень розвитку міжнародного співробітництва навчального закладу та висловила готовність надавати інформацію щодо можливостей участі представників інституту у програмах, що фінансуються DAAD.

Фотогалерея додається.