Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   14 лютого 2012 року відбулася відеоконференція між Орловський філіалом Російської академії народного господарства і державної служби при Президентові Російської Федерації (м. Орел, Росія) та Одеським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України на тему "Позаучбова та культурно-досугова діяльність вищого навчального закладу", під час якої відбулася презентація Енциклопедії державного управління.
   Зі вступним словом на початку відеоконференції виступив перший заступник директора інституту Анатолій Геннадійович Ахламов, а також презентував колегам з Російської Федерації енциклопедію державного управління. З боку інституту в заході взяли участь декан факультету державного управління М.П. Попов, декан факультету менеджменту О.І. Воронов, завідувач кафедри управління проектами Т.М. Безверхнюк, завідувач кафедри менеджменту організацій Н.Е. Красностанова, начальник управління персоналом А.О. Левицький, завідувач сектору організаційно-виховної роботи управління персоналом Т.О. Гричулевич, викладачі інституту - куратори груп, голови рад слухацького та студентського самоврядування В. Сироватко та А. Освіцінська, а також актив слухацького та студентського самоврядування.
   З доповідями від Орловського філіалу Російської академії народного господарства і державної служби при Президентові Російської Федерації виступили заступник директора Анна Олександрівна Зарубіна, а також викладачі, студенти та слухачі закладу.
   Під час заходу представники інститутів обмінялися досвідом із організації навчально-виховної роботи, обговорили проблемні питання, а також пропозиції щодо подальшої співпраці у зазначеній галузі. Питання, що розглядалися, не оставили байдужими жодного учасника.
   За результатами відеоконференції планується видання збірки тез з питань організації навчально-виховної роботи у ВНЗ.

Фотогалерея додається.