Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
14 лютого слухачі, студенти та працівники інституту відзначали День Святого Валентина

   Святкування Дня всіх закоханих в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України розпочалось із транслювання радіопередачі, яку підготували представники слухацького самоврядування факультету державного управління Маковецький О. та Дібров О. Слухачі цікаво та змістовно розповіли історію виникнення свята, а також зачитали найкращі поздоровлення.
   У свою чергу студентське самоврядування факультету менеджменту, в особі Луханіної А. та Яцун О., підготували відео подарунок усім закоханим. Родзинкою передачі стали поздоровлення декана факультету державного управління Попова М.П. та декана факультету менеджменту Воронова О.І. Теплі та добрі слова про вічне пролунали в їх поздоровленнях.
   Протягом двох тижнів в холі першого поверху інституту працювала пошта "Святого Валентина". Усі бажаючі мали змогу вкинути у скриньку листівку та поздоровити дорогу серцю людину. У День Святого Валентина всі листівки знайшли своїх адресатів.
   Завершилось святкування походом в Одеський академічний російський драматичний театр на спектакль "Рецепт кохання" за мотивами оповідання А.П. Чехова в інтерпретації режисера-постановника А.І. Антонюка. Окрім цього всі бажаючі мали змогу стати учасниками чи свідками театралізованої церемонії укладання цивільного шлюбу.
   Приємно відзначити той факт, що з кожним роком кількість вітальних листівок збільшується, а до святкування Дня Святого Валентина, окрім слухачів та студентів, приєднались і працівники інституту, адже коханню кожен вік підвладний.

Фотогалерея додається.