Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   16 лютого 2012 року головний редактор газети "Одеські вісті", професор кафедри регіональної політики та публічного адміністрування, кандидат політичних наук, доцент Нєнов Іван Георгійович провів відкриту лекцію з публічної майстерності для студентів третього курсу факультету менеджменту.
   Досвідчений викладач в ігровій формі спробував пояснити майбутнім менеджерам принципи взаємодії із засобами масової інформації, базові навички публічного виступу, основи майстерності ведення ділової бесіди. Тема заняття була обрана не випадково - адже успіх діяльності управлінця в більшій мірі залежить від уміння правильно спілкуватися з людьми.
   Особливу зацікавленість у присутніх викликало вирішення низки різноманітних ситуативних завдань, де кожен бажаючий міг апробувати свої навички в мистецтві ділового спілкування та публічній майстерності.
   Завдяки своєму досвіду лектор змусив присутніх зовсім по-іншому подивитися на елементарні, на перший погляд навіть звичні речі. Студенти переконалися, що успіх на 90 % залежить саме від правильної подачі себе перед будь-якою аудиторією - адже ставлення людей до вас визначається саме першим враженням, яке формується за перші 7 секунд знайомства.
   Тому Нєнов І.Г. закликав всіх присутніх якомога більше уваги приділяти мистецтву самопрезентації, що є необхідною складовою вмінь та навичок сучасного менеджера.
   Доброю традицією стають зустрічі слухачів та студентів інституту з відомими викладачами-практиками.

Фотогалерея додається.