Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   Директор інституту Микола Михайлович Іжа взяв участь у телепрограмі Одеської обласної державної телерадіокомпанії "Третя станція Великого Фонтану", присвяченій 80-річчю з дня утворення Одеської області.
   Ведучий Кім Каневський розпочав програму під гаслом "Кадри вирішують все". Співрозмовники спробували оцінити роль та внесок магістрів державного управління - випускників Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України у становленні та розвитку Одеської області з моменту заснування інституту і по теперішній час. Предметом обговорення у студії також стали питання підготовки інститутом професійних кадрів для органів влади Одещини, від професіоналізму, порядності та відповідальності яких залежить сталий розвиток Одеського регіону. Під час дискусії учасники передачі торкнулися історії створення інституту, його досягнень, сучасних проблем професійної підготовки посадовців, а також питань співпраці інституту з органами публічної влади Одещини. Особливої уваги було приділено ролі особистості та лідерським якостям державного службовця.
   По завершенню програми К.Б. Каневський вручив М.М. Іжі авторську книгу "И Молдованка… и Пересыпь", а також побажав колективу інституту подальшої плідної роботи та високих здобутків.

Фотогалерея додається.