Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   17 лютого 2012 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом відвідала Генеральний Консул Республіки Польща в Одесі Йоанна Стжельчик.
   Під час зустрічі з директором ОРІДУ М.М. Іжею та першим заступником директора А.Г. Ахламовим пані Стежельчик отримала інформацію про основні напрямки діяльності навчального закладу, його історію, факультети та спеціальності, наукову діяльність, міжнародне співробітництво. Зокрема директор інституту розповів про історію співпраці закладу з польськими партнерами, що займаються підготовкою державних службовців і менеджерів, досягнуті результати та можливі напрямки подальшої співпраці.
   В свою чергу пані Генеральний Консул подякувала за можливість познайомитись з інститутом та запросила директора ОРІДУ М.М. Іжу відвідати Генеральне Консульство Польщі в Одесі. Також керівник дипломатичної місії висловила готовність залучати представників інституту до заходів, що проводяться Генеральним Консульством, та сприяти налагодженню професійних відносин між ОРІДУ та польськими навчальними закладами відповідного профілю.
   В ході зустрічі була презентована Енциклопедія державного управління - фундаментальне наукове видання у 8 томах, яке є результатом праці великого колективу українських вчених, ключова роль у підготовці якого належить провідним науковцям і науково-педагогічним працівникам Національної академії державного управління при Президентові України та Дніпропетровського, Львівського, Одеського та Харківського регіональних інститутів державного управління.
   Також в ході візиту пані Стжельчик ознайомилась з матеріально-технічною базою ОРІДУ, оглянула музей інституту, актову залу, спеціалізовані аудиторії, відвідала бібліотеку, центр дистанційного навчання, кафедру економічної і фінансової політики.

Фотогалерея додається.