Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

    До 80-річчя створення Одеської області в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулося офіційне відкриття виставки графічних робіт відомого одеського художника Віталія Парастюка та учнів дитячої музичної школи № 15 м. Одеси.
   Модератором заходу виступив перший заступник директора, професор Ахламов Анатолiй Геннадiйович, який коротко розповів гостям та усім присутнім про мету виставки, представив авторів художніх робіт, а також подякував митцям за надану можливість споглядати їх роботи в стінах інституту.
   Модератор заходу першим представив роботи одеського художника-графіка Віталія Парастюка. Він відзначив, що техніка в якій працює художник досить рідкісна та складна, а перелік країн де у приватних колекціях і бібліотеках знаходяться його роботи не обмежується лише Бельгією, Голландією, Німеччиною, Італією, Іспанією, Польщею, Швейцарією, Грецією, Ізраїлем, США, Японією, Росією.
   Ахламов А.Г. від імені директора інституту вручив Віталію Парастюку Подяку та подарував книгу про інститут.
   Зі свого боку Віталій Парастюк подякував за можливість приєднатись до святкування 80-річчя створення Одеської області, оскільки період становлення свого мистецького таланту відбувся саме в Одеській області. Окремо наголосив, що кожного разу, активно представляючи Україну на міжнародних виставках та конкурсах графіки малих форм, позиціонує себе одеситом. Художник більш детально розповів про історію графічної техніки "офорт", її складність та специфіку виконання, а також відповів на запитання присутніх
   Захід був продовжений презентацією виставки дитячих художніх робіт та ужитково-прикладного мистецтва "Юні таланти Одещини", що представлена роботами учнів дитячої музичної школи № 15 м. Одеси.
   Ахламов А.Г. від імені директора інституту вручив особисту Подяку викладачу класу прикладного мистецтва Харитоновій Ірині Геннадіївні, а також святковий подарунок: книгу про інститут, набір фарб, та солодкі подарунки для юних митців.
   Надалі талановиті молоді художники представили присутнім свої яскраві, сповнені оптимізмом та виконані з дитячим ентузіазмом роботи. Вони також подарували інституту найкращу з представлених робіт.
   Загальна експозиція налічує майже 100 робіт, кожна з яких є неповторним творінням як юних художників віком від 4 до 14 років, так і зрілого відомого митця.
   Керiвництво iнституту сприяє всебiчному розвитку слухачiв та студентiв, тому даний захiд започатковує низку виставок художників м. Одеси та Одеської області. Отже, запрошуємо усіх бажаючих відвідати виставку й поринути в прекрасний світ мистецтва, хоча б на декілька хвилин.

Фотогалерея додається.