Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   Цього року виповнилося 198 років від дня народження Т.Г. Шевченка - українського поета, художника, письменника, мислителя, Кобзаря. З цієї нагоди в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі інститут) пройшли урочисті події.
   На екрані у холі інституту транслювалися тематичні кінострічки та документальні передачі про життєвий та творчий шлях Т.Г. Шевченка. Слухачі, студенти, викладачі та гості інституту могли насолоджуватись радіопередачею студентського радіо, де звучали поезії Т.Г. Шевченка. Матеріали були підготовлені кафедрою української та іноземних мов за підтримки сектору з організаційно-виховної роботи управління персоналом. Усі охочі відвідали тематичну виставку літератури про життя і творчість Великого Кобзаря у читальному залі бібліотеки.
   Логічним завершенням відзначення пам'ятної дати було проведення концерту, підготовленого студентами та слухачами інституту, серед яких: В. Непомнюща, О. Євтодій, О. Дібров, В. Сироватко, Т. Шабля, А. Луханіна, О. Яцун, Ю. Шайнога.
   Під час цього чудового дійства глядачі насолоджувалися невмирущими творами Кобзаря та чудовими українськими піснями.

Фотогалерея додається.