Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
17 квітня 2012 року відбувся День відкритих дверей

   17 березня 2012 року об 11.00 в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся День відкритих дверей. Усього в заході взяли участь 300 осіб. Майже 100 з них - працівники органів публічної влади Півдня України, які виявили бажання навчатися на факультеті державного управління. У Дні відкритих дверей також взяли участь майже 200 випускників шкіл міста Одеси та Одеської області.
   На заході були присутні: директор інституту, завідувач кафедри регіональної політики та публічного адміністрування, доктор політичних наук, доцент Микола Михайлович Іжа, члени директорату інституту, декани факультетів, завідувачі кафедр, керівники структурних підрозділів та працівники інституту. Почесними гостями заходу були: завідувач кафедри економічної теорії та історії економіки Національної академії державного управління при Президентові України, Заслужений діяч науки і техніки України, доктор економічних наук, професор Володимир Григорович Бодров, заступник начальника управління освіти та науки Одеської міської ради Ігор Романович Пєрлов, а також керівники та представники загальноосвітніх шкіл м. Одеса та Одеської області.
   Перед початком заходу на екранах у фойє інституту та актовій залі демонструвалися відеоролики про діяльність інституту.
   У холі другого поверху навчального корпусу інституту відбувся брифінг з представниками масової інформації, в якому взяли участь абітурієнти, студенти, слухачі, викладачі та завідувачі кафедр, декани факультетів, а також почесні гості заходу та керівництво інституту.
   Зустріч з гостями в актовій залі розпочалася з привітань та виступів учасників Центру культури слухачів та студентів інституту.
   На початку офіційної зустрічі учасників Дня відкритих дверей привітав директор інституту Микола Михайлович Іжа, який поінформував про діяльність і здобутки інституту та запросив вступати до інституту для здобуття якісної управлінської освіти.
   З умовами вступу та навчання за спеціальністю "Публічне адміністрування" присутніх ознайомив завідувач кафедри економічної теорії та історії економіки Національної академії державного управління при Президентові України, Заслужений діяч науки і техніки України, доктор економічних наук, професор Володимир Григорович Бодров.
   Декан факультету державного управління Микола Петрович Попов ознайомив присутніх з умовами навчання на факультеті державного управління. Про підготовку бакалаврів за спеціальністю "Менеджмент" та спеціалістів за спеціальністю "Менеджмент організацій і адміністрування" присутніх проінформував декан факультету менеджменту Олександр Ігорович Воронов. Доцент кафедри управління проектами Наталя Олегівна Котова у своєму виступі звернула увагу на переваги навчання за спеціальністю "Управління проектами" та методологію підготовки проектних менеджерів в інституті.
   Відповіді на запитання гостей щодо вступної кампанії 2012 року та умов навчання в інституті надали відповідальний секретар приймальної комісії Микола Петрович Попов та заступник відповідального секретаря приймальної комісії Артур Олексійович Левицький.
   У рамках Дня відкритих дверей відбувся святковий концерт, підготовлений студентами, які відвідують творчі гуртки Центру культури інституту.
   Після концерту гості ознайомилися з матеріально-технічною базою інституту, спеціалізованими навчальними аудиторіями, бібліотекою, комп'ютерними класами, їдальнею, гуртожитком тощо. Присутні мали можливість поспілкуватися із завідувачами кафедр та провідними викладачами інституту. А в приміщенні приймальної комісії бажаючі могли подати документи для вступу до інституту на спеціальності "Державне управління" та "Публічне адміністрування", а також отримати консультації щодо умов прийому та підготовки документів.
   Цього року в інституті вже традиційно було проведено пробний вступний екзамен - комп'ютерне тестування з державно-управлінських, соціально-економічних, політико-правових, історико-культурних питань для вступників на спеціальності галузі знань "Державне управління", в якому взяли участь майже 100 осіб з регіонів Півдня України.

Фотогалерея додається.