Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   Розуміння суспільством водних проблем і прагнення їх вирішити знайшло своє відображення у заходах екологічного спрямування, одним з яких є відзначення Всесвітнього Дня Води.
   21 березня 2012 року з нагоди цього свята на Одещині розпочата басейнова акція "Мільйон дерев для Дністра від влади та громади", яка проходить під егідою Одеської обласної ради за участю громадських та освітніх організацій, зокрема представників:
   - апарату Одеської обласної ради на чолі з керівництвом;
   -громадської організації "Мама-86 Одеса" / Чорноморський жіночий клуб;
   -Нижньодністровського національного природного парку;
   -Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України;
   -Одеського державного екологічного університету;
   -місцевої влади, та ін.
   У рамках зазначеної акції всі небайдужі до стану навколишнього середовища та його екологічної безпеки мали змогу здійснити практичні природоохоронні заходи. Так, спільними зусиллями на прибережній смузі річки Дністер, на території Білгород-Дністровського району Одеської області, було висаджено понад 500 верб і тополь.
   Злагоджені дії представників органів влади та громадськості створили сприятливу атмосферу для проведення природоохоронної акції на захист та збереження річки Дністер та стали гарним прикладом співпраці.

Фотогалерея додається.