Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   22-23 березня 2012 року відбувся виїзд робочої групи приймальної комісії Одеського регіонального інституту державного управління (далі - інститут) Національної академії державного управління при Президентові України (далі - Національна академія) до м. Херсон. Метою візиту було поширення інформації про діяльність інституту, умови вступу до нього, проведення співбесід з особами, рекомендованими органами влади Херсонської області для вступу на навчання, а також прийом документів від вступників.
   Представники інституту працювали на базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій (далі - Херсонський ЦПК), де всі бажаючі вступати на навчання до інституту мали можливість подати відповідні документи та отримати консультації щодо оформлення документів та підготовки до вступних екзаменів.
   Вступників було поінформовано про умови вступу на спеціальність "Публічне адміністрування" (навчання в Національній академії, м. Київ).
   Бажаючим була надана можливість пробного складання вступного екзамену - комп'ютерного тестування.
   Члени робочої групи приймальної комісії інституту: керівник групи - заступник директора інституту з наукової роботи Сергій Афанасійович Попов, начальник управління персоналом Артур Олексійович Левицький, провідний спеціаліст деканату факультету державного управління Наталія Вікторівна Хаджирадєва та провідний фахівець сектору організаційної та виховної роботи управління персоналом Анна Олександрівна Гавриш здійснили прийом документів від вступників, надали консультації щодо оформлення документів та підготовки до складання вступних екзаменів.
   В рамках візиту С.А. Попов здійснив робочі зустрічі з першим заступником голови - керівником апарату Херсонської обласної державної адміністрації В'ячеславом Семеновичем Білим, головою Херсонської обласної ради Пелихом Віктором Григоровичем, а також іншими керівниками органів публічної влади регіону.
   Попов С.А. презентував керівництву Херсонської обласної державної адміністрації наукове видання - "Енциклопедію державного управління" у 8 томах, що була розроблена науковцями Національної академії, її регіональних інститутів, інших ВНЗ України, а також провідними спеціалістами в сфері державного управління. Зазначене видання в паперовому та електронному вигляді були передані до Херсонської облдержадміністрації та Херсонського ЦПКК.
   Прийом документів від вступників до інституту на спеціальність "Державне управління" триватиме до 12 травня. Прийом документів від вступників на денну форму навчання спеціальності "Публічне адміністрування" (навчання в Національній академії, м . Київ) - до 5 травня.

Фотогалерея додається.