Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   В рамках співробітництва Національної академії державного управління при Президентові України та її регіональних інститутів з Вищою школою державного управління, поліції та права м. Гюстров (Німеччина) випускниця факультету державного управління Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) Корнієнко Тетяна в період з 03 по 25 березня 2012 року проходила ІІ етап стажування на базі німецького навчального закладу.
   Програма стажування передбачала ознайомлення з роботою загального, господарсько-економічного та інформаційного відділів мерії міста Гюстров. Також представниця інституту працювала у бюро директора Вищої школи державного управління, поліції та права м. Гюстров, отримала інформацію щодо основних підрозділів та навчального процесу, змогла порівняти їх із організаційною структурою свого інституту в Україні. Тетяна Корнієнко разом з колегами з ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, які працювали за тією ж програмою, представила статтю, яку опубліковано у випуску газети німецького навчального закладу "Бакштайн". В результаті роботи у українських стажерів з'явилось багато нових ідей та пропозицій, які вони можуть використати у подальшому навчанні та роботі в органах публічної влади.
   У свій вільний час стажери залюбки відвідували спортивні секції і заняття з англійської мови, працювали у бібліотеці, спілкувалися з німецькими колегами, ознайомилися з визначними пам'ятками архітектури, історії та мистецтва, відвідали музеї та театр міста. У вихідні дні вони здійснили подорожі по містах землі Мекленбург - Передня Померанія (Росток, Варнемюнде, Любек), а також відвідали Гамбург, Кельн і Бремен.

Фотогалерея додається.