Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   9 квітня 2012 року відбулась відкрита лекція на тему "Обмін кращими світовими практиками в галузі державної підтримки розвитку малого бізнесу та підприємництва на прикладі Грузії", яку для слухачів і студентів провів директор Муніципалпроекту Нугзар Ардазішвілі.
   Під час лекції студенти та слухачі отримали інформацію про досвід Грузії у сфері надання послуг та покращення бізнес-клімату. Гостем були розкриті питання реформування економічної та політичної систем Грузії.
   Присутні обговорили ситуацію, що склалася в країні, та можливі шляхи її покращення в майбутньому. Нугзар Ардазішвілі відповів на численні питання, що були пов'язані з реформуванням економіки, політики, освіти, охорони здоров'я в країні.
   Проводячи паралелі між шляхами розвитку двох країн, присутні зробили певні висновки щодо покращення процесів реформування в нашій державі.
   Наприкінці заходу лектор та всі присутні дійшли висновку, що спираючись на досвід "країни-сусіда", майбутні управлінці зможуть попередити негативні наслідки проведення реформ та задовольнити очікування громадян.


Фотогалерея додається.