Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   В період з 11 по 16 квітня 2012 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом перебували представники Німецького університету адміністративних наук м. Шпайєр (НУАН) проф. Андреас Кнорр і д-р Рахель Шомакер та Університету прикладних наук Каринтії (УПН, Австрія) д-р Нільс Оттер.
   В рамках візиту гості провели лекції на теми "Аутсорсинг", "Державно-приватне партнерство" і "Фінансування місцевих громад" для аспірантів та слухачів І-го курсу факультету державного управління.
   Також, проф. Кнорр мав можливість поспілкуватися з аспірантами інституту, які братимуть участь у програмі проведення індивідуального наукового дослідження на базі НУАН у 2012 році, К. Яковенко та О. Скоропад. Під час зустрічі було узгоджено строки та фінансові умови реалізації програми.
   13 квітня гості нашого інституту зустрілись з директором ОРІДУ М.М. Іжею та першим заступником директора ОРІДУ А.Г. Ахламовим. В рамках зустрічі директор ознайомив німецьку делегацію з основними напрямками діяльності навчального закладу, факультетами та спеціальностями, відзначив динамічний розвиток стосунків з німецькими навчальними закладами-партнерами. Також директор М.М. Іжа розповів про стосунки з Посольством Німеччини, зокрема про візит до інституту Надзвичайного і Повноважного Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні д-ра Ганса-Юрґена Гаймзьота.
   Директор розповів про роботу з реформування Національної академії державного управління при Президентові України на виконання Указу Президента України від 9 грудня 2011 року N 1110/2011.
   Окремо М.М. Іжа наголосив на важливості та ефективності роботи в інституті СІМ - експерта Кристини Веземанн.
   В свою чергу проф. Кнорр і його колеги подякували за запрошення до інституту та виразили готовність до подальшої плідної співпраці. Зокрема сторони обговорили можливу участь у спільних міжнародних заходах.
   В ході візиту гості мали можливість ознайомитись з матеріально-технічним забезпеченням інституту та оглянули музейну експозицію, актову залу, спеціалізовані аудиторії, управління підвищення кваліфікації кадрів, залу засідань Вченої ради.
   Також делегація ознайомилась з історико-культурною спадщиною м. Одеси, відвідали дельфінарій "Немо".Фотогалерея додається.