Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   З 17 по 20 квітня 2012 року відбувся виїзд робочої групи приймальної комісії Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) до міст Сімферополя та Севастополя. Метою візиту було поширення інформації про діяльність інституту, умови вступу до нього, проведення співбесід з особами, рекомендованими органами влади Автономної Республіки Крим та м. Севастополя до вступу на навчання, а також прийом документів від вступників.
   Представники інституту працювали на базі Кримського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації (17-20 квітня), та Севастопольської міськдержадмінстрації (19 квітня), де всі бажаючі вступати на навчання до інституту мали можливість подати відповідні документи та отримати консультації щодо оформлення документів та підготовки до вступних екзаменів. Вступникам була надана можливість пробного складання вступного екзамену - комп'ютерного тестування.
   Члени робочої групи приймальної комісії інституту: відповідальний за регіон, заступник директора Лук'янчук Петро Хомич; відповідальний секретар приймальної комісії, декан факультету державного управління Попов Микола Петрович; начальник управління персоналом Левицький Артур Олексійович; завідувач сектору організаційної та виховної роботи управління персоналом Гричулевич Тетяна Олександрівна та провідний фахівець сектору організаційної та виховної роботи управління персоналом Гавриш Анна Олександрівна здійснили прийом документів від вступників, а також надали консультації щодо оформлення документів всім, хто бажає вступити до інституту.
   У рамках візиту Лук'янчук П.Х. та Попов М.П. здійснили робочі зустрічі з заступником Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим Псарьовим Георгієм Юрійовичем; першим заступником Голови Верховної Ради Автономної Республіки Крим Донічем Сергієм Георгійовичем; головою постійної комісії Верховної Ради Автономної Республіки Крим із санаторно-курортного комплексу, туризму та підприємництва Темиргалієвим Рустамом Ільмировичем; заступником начальника Головного управління кадрової політики і державної служби Ради міністрів АР Крим Перміновою Оленою Леонідівною; директором Кримського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Сидоровим Володимиром Миколайовичем; першим заступником голови Севастопольської міськдержадміністрації Савенковим Сергієм Володимировичем; начальником відділу кадрової роботи апарату Севастопольської міськдержадміністрації Звєробоєвою Людмилою Костянтинівною; директором Севастопольського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Муравською Світланою Вікторівною, а також іншими керівниками органів публічної влади регіонів.
   Лук'янчук П.Х. презентував керівництву Верховної Ради та Ради Міністрів Автономної Республіки Крим, а також керівництву Севастопольської міськдержадміністрації наукове видання - "Енциклопедію державного управління" у 8 томах, що була розроблена науковцями Національної академії, її регіональних інститутів, інших ВНЗ України, а також провідними спеціалістами в сфері державного управління. Зазначене видання в паперовому та електронному вигляді було передано до Ради міністрів АР Крим, Севастопольської міськдержадміністрації, а також Кримського та Севастопольського ЦПКК.
   Інформація про місію та діяльність інституту, а також інформація про роботу представників інституту в АР Крим висвітлювалась у регіональних та міських засобах масової інформації. Лук'янчук П.Х. та Попов М.П. виступили в ефірі державної телерадіокомпанії АР Криму.
   Прийом документів від вступників до інституту на спеціальність "Державне управління" триватиме до 12 травня. Прийом документів від вступників на денну форму навчання спеціальності "Публічне адміністрування" (навчання в Національній академії, м . Київ) - до 5 травня.Фотогалерея додається.