Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   14-15 травня 2012 року директор Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) М.М. Іжа та начальник відділу міжнародних зв'язків навчального закладу А.П. Маєв взяли участь у нараді щодо розвитку стратегічного співробітництва між Національним агентством України з питань державної служби, НАДУ при Президентові України та Регіональними інститутами управління м. Лілль та Нант (Франція).
   Учасниками наради були: Голова Нацдержслужби України В.В. Толкованов, Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Алан Ремі, президент НАДУ при Президентові України Ю.В. Ковбасюк, перший віце-президент К.О. Ващенко та віце-президент М.М. Білинська, представники регіональних інститутів державного управління та вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку за спеціальністю "Державна служба", директори Регіональних інститутів м. Лілль та Нант Жильбер Елькаїм та Жан-Люк Гіймото.
   Основною метою заходу було обговорення подальшого стратегічного співробітництва між Україною та Францією в адміністративній сфері. Зокрема порядок денний наради містив питання щодо пріоритетів державної політики у системі підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців України, адаптації державної служби до стандартів ЄС, механізмів та інструментів співпраці. Також учасники наради мали можливість обмінятись досвідом підготовки державних службовців в Україні та Франції, познайомитись з роботою навчальних закладів відповідного профілю двох країн, визначити напрямки можливої співпраці.
   Під час наради директор ОРІДУ М.М. Іжа виступив зі співдоповіддю на тему "Рішельєвські академічні читання як головна подія франко- українського двостороннього співробітництва у сфері державної служби і адміністративної реформи" та зробив презентацію щодо основних напрямків діяльності навчального закладу. Також директор інституту мав можливість особисто познайомитись та поспілкуватись з Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні Аланом Ремі та директором Регіонального інституту управління м. Нант Жаном-Люком Гіймото. Зокрема під час зустрічей пана Ремі та пана Гіймото було запрошено відвідати ОРІДУ, ознайомитись із специфікою роботи закладу, виступити перед його колективом.
   Під час підбиття підсумків наради 15 травня всі учасники підкреслили її результативність та корисність, відзначили роль Посольства Франції в Україні щодо підтримки співробітництва між країнами в сфері державного управління та професійної підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації державних службовців, а також висловили свої пропозиції щодо конкретних напрямків співпраці.Фотогалерея додається.