Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   18 травня 2012 року начальник відділу міжнародних зв'язків Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) А.П. Маєв та слухачі І курсу факультету державного управління М. Лемець, С. Охрименко та Т. Сьомова були запрошені до штаб квартири Місії ЄС з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM, м. Одеса, вул. Уютна 13), де взяли участь в урочистому врученні міжнародних сертифікатів, які засвідчують успішне завершення навчального курсу "Кордони Європи". Навчальний курс, викладання дисциплін в рамках якого велося виключно англійською мовою, проводився для слухачів та студентів п'яти партнерських ВНЗ Місії EUBAM.
   Відкрив захід Голова місії генерал Удо Буркхолдер, який поздоровив студентів із успішним закінченням навчання та побажав їм успіхів у подальшій кар'єрі. Також в своїй промові пан Буркхолдер висловив сподівання на продовження та розвиток співпраці з навчальними закладами Одеси.
   Окрім сертифікатів найкращі учасники від кожного ВНЗ отримали офіційні запрошення взяти участь у навчальному візиті до м. Брюссель в липні 2012 року, в рамках якого вони зможуть ознайомитись з роботою інституцій Європейського Союзу. Від ОРІДУ учасниками навчального візиту стали: слухачка І курсу факультету державного управління Тетяна Сьомова, а також провідний фахівець сектору організаційно-виховної роботи управління персоналом Анна Гавриш, яка виборола це право завдяки активній участі у комунікативних заходах, що проводились місією EUBAM в липні 2011 та лютому 2012 років.