Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   19 травня 2012 року представники Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України заступник директора з наукової роботи С.А. Попов та головний спеціаліст відділу міжнародних зв'язків В.І. Насипаний взяли участь у "круглому столі" з проблем міжнародного співробітництва, який відбувся у приміщенні Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова.
   В роботі "круглого столу" взяли участь Генеральний Консул Республіки Польща в Одесі Йоанна Стржельчик, начальник управління освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Т.О. Лазарева, ректори, проректори, спеціалісти з міжнародних зв'язків вищих навчальних закладів м.Одеси та представники вищих навчальних закладів Республіки Польща.
   Основною метою заходу було налагодження та розвиток співпраці між українськими та польськими навчальними закладами. Зокрема під час заходу було обговорено Європейські стандарти вищої освіти в Польщі, можливість розвитку українсько-польської академічної співпраці, співучасть українських та польських ВНЗ в проекті ERASMUS MUNDUS, участь студентів українських навчальних закладів в програмах навчання та стажування в Польщі.
   Учасники заходу підкреслили важливість проведення "круглих столів" з питань взаємовідносин між українськими та іноземними навчальними закладами, відзначили роль таких стосунків у розвитку вищої освіти України, а також висловили необхідність зосередитись на конкретних напрямках співпраці.Фотогалерея додається.