Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   24 травня 2012 р. відбулася зустріч адміністрації інституту із завідувачами кафедр з питань підготовки до нового навчального року.
   У вступному слові директор інституту Іжа М.М. звернув увагу на стратегію подальшого розвитку інституту та першочергові завдання для якісного початку нового навчального року. Повідомив про хід вступної кампанії.
   Начальник навчально-методичного відділу Фурман С.К. ознайомила присутніх із змінами у навчальних планах Програми підготовки магістрів спеціальності "Державне управління" та результатами попереднього розрахунку навантаження на наступний навчальний рік.
   Начальник фінансово-економічного відділу Лисакова Т.В. та в.о. начальника відділу кадрів управління персоналом Крук В.Т. повідомили про фінансовий стан та кадрове забезпечення навчального процесу, їх проблеми та перспективи.
   Із заключним словом виступив перший заступник директора А.Г.Ахламов, який зробив наголос на проблемах поточного навчального року та першочергових завданнях для якісного його завершення.