Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

    31 травня 2012 року головний спеціаліст відділу міжнародних зв'язків В.І. Насипаний та 6 слухачів І курсу спеціальності "управління проектами" взяли участь у навчальному візиті на прикордонний пункт пропуску "Кучурган", що розташований на молдавсько-українському кордоні. Захід було організовано для слухачів та студентів партнерських університетів Місією Європейського союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM).
   На прикордонному пункті пропуску "Кучурган" учасники візиту були ознайомлені з роботою прикордонників та обладнанням, що використовується для протидії контрабанді, отримали можливість особисто випробувати знаряддя для пошуку речей, заборонених для перевезення через кордон.
   Наступним пунктом програми заходу була презентація "Польовий офіс Кучурган", що була проведена на базі готелю "Чорне море" в м. Роздільне. З доповіддю виступив Голова Польового офісу Кучурган п. Міка Коурі, який розповів про сферу діяльності Польового офісу, його розміщення, структуру та про свої обов'язки як експерта Місії ЄС. Зокрема основними напрямками роботи Польового офісу є:
   - допомога та інформування партнерських служб по проблемам, пов'язаним з кордоном ;
   - підготовка на місцях та тренування, а також проведення спеціальних семінарів з метою підвищення кваліфікації працівників партнерських служб;
   - надання пропозицій, що засновані на Кращих Європейських практиках;
   - підтримка партнерських служб в протидії корупції та міжнаціональній організованій і транскордонній злочинності;
   - інформаційна робота з місцевою громадою.
   Після презентації експерт відповів на численні запитання студентів та слухачів вищих навчальних закладів Одеси.


Фотогалерея додається.