Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   З 18 по 27 травня 2012 року делегація ОРІДУ НАДУ при Президентові України взяла участь в роботі німецько-білорусько-українського семінару "Необхідність трансформації і розвитку сучасної державності".
   Одеський регіональний інститут державного управління представляли професор кафедри регіональної політики і публічного адміністрування Міхайло Свірін, декан факультету менеджменту Олександр Воронов, магістранти Тетяна Берлявська, Юлія Кобзар, Денис Курєнбін, Анастасія Лантінова, Володимир Сироватко, Ганна Тітаренко.
   Українські учасники презентували наукові доповіді і ознайомились з виступами колег з університету м. Росток і Академії управління при Президентові Республіки Білорусь (м. Мінськ). Делегація ОРІДУ в ході роботи семінару відвідала Вищу Школу з підготовки кадрів для органів публічного адміністрування, поліції і правосуддя (м. Гюстров), органи влади округу Бад Доберан, представницький орган федеральної землі Макленбург - Передня Померанія, а також земельний Центр політичної освіти.
   В рамках візиту до Бундестагу відбулась зустріч делегації з головою німецько-української парламентської групи депутатом Бербель Кофлер і головою німецько-білоруської парламентської групи депутатом Утой Цапф. Перед учасниками семінару виступив референт парламентської фракції ХДС/ХСС з питань зовнішньої політики Ханс-Еахим Фаленські.
   Керівники делегації ОРІДУ М. Свірін і О. Воронов провели зустріч з ректором університету м. Росток професором доктором Вольфгангом Шареком, обговорили перспективи розвитку двосторонньої співпраці вищих учбових закладів і залишили запис в книзі почесних гостей університету.
   В рамках культурної програми учасники семінару ознайомилися з колекцією берлінського музею Пергамон і оглянули пам'ятки готичної архітектури Доберанського монастиря.
   Семінар було організовано та проведено інститутом політичних наук і управління університету м. Росток (Макленбург - Передня Померанія, ФРН) і став завершальним етапом дворічного проекту німецького-білорусько-українського співробітництва за фінансовою підтримкою Німецької служби академічних обмінів (DAAD). Керівник проекту доктор Фридхельм Майєр цу Натруп.
   За підсумками семінару планується публікація доповідей учасників.


Фотогалерея додається.