Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   Сьогодні від ефективної роботи державних службовців значною мірою залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень, благополуччя людей, їх відношення до влади. Президент України, враховуючи роль державної служби в процесі становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави указом № 291/03 від 4 квітня 2003 р. установив в Україні професійне свято - День державної служби, яке відзначається 23 червня.
   Протягом багатовікової історії людства праця на благо держави завжди вважалася винятково важливою, відповідальною і почесною місією. Робота державних службовців є взірцем сумлінності, самовідданості, високої культури, толерантності, наполегливості. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо відповідальні завдання, чекає від них компетентності, ініціативи і творчого ставлення до справи.
   Міцного здоров'я, творчого натхнення, невичерпної енергії, професійних успіхів у нелегкій і відповідальній справі сумлінного служіння народу України!
   Запрошуємо ознайомитись в читальній залі Інституту з виставкою до Дня державної служби України.


Фотогалерея додається.